Evli bir kadının plajda mahrem yerlerini bir erkek görürse eşi ile nikâhı bozulur mu?

Tarih: 06 Eylül 2012

CEVAP:

Evli olsun bekâr olsun bir kadının avret yerlerini kendisine dinen yabancı olan erkeklere göstermesi haramdır. Bu, kadını günahkâr yapar. Ama bunun nikâhla hiçbir ilgisi bulunmamaktadır, nikâhını düşürmez.

Benzer bir soru-cevap için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız:

www.fetva.net/yazili-fetvalar/bir-kadin-erkeklerin-onunde-oynarsa-nikahi-duser-mi.html