Malum, teknoloji çağındayız. Cep telefonları ve bilgisayarlarda Kur’an-ı Kerim ve hadis-i şerif programları yüklü. Bunlarla tuvalete de giriliyor. Bunun herhangi bir sakıncası var mı?

Tarih: 23 Ocak 2012

CEVAP:

Kur’an-ı Kerim ve hadis-i şerif yüklü cihazlarla tuvalete girmenizde herhangi bir sakınca yoktur.

Konuyla ilgili benzer sorulara verdiğimiz cevaplar için lütfen aşağıdaki adresleri tıklayınız:

www.fetva.net/yazili-fetvalar/allah-yazili-kolye-ile-tuvalete-girilir-mi.html

www.fetva.net/yazili-fetvalar/kuran-yukledigim-cep-telefonumu-cebimde-tasirsam-gunah-olur-mu.html