Yabancı bir kişinin internetinden ondan izinsiz olarak faydalanıyorum. Tanımadığım için internetinden faydalandığımı söyleyemiyorum. Bu durum caiz midir?

Tarih: 21 Şubat 2011

CEVAP:

Kablosuz ağ yardımıyla sahibinden izinsiz olarak internet hizmetinden yararlanmak caiz değildir. Bununla ilgili cevabımız için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız:

www.fetva.net/yazili-fetvalar/sahibinden-habersiz-kablosuz-internetini-kullanmak-caiz-mi.html