Çalışan bir kadın kocasının izni olmadan kendi kazandığı parasını istediği gibi kullanabilir mi? Mesela kadın kendi ailesine anne babasına verebilir mi?

Tarih: 18 Ağustos 2009

CEVAP:

Çalışan bir bayanın kazandığı para kendisine aittir. İstediği şekilde kullanabilir. Fakat evlenirken hayatı paylaşma sözü vermiş olan çiftlerin, yapacakları harcamalarında birbirlerini üzmemeleri tavsiye edilir.