Cin çarpılmasından kurtulmak için hangi duayı okumak gerekir?

Tarih: 07 Ağustos 2009

CEVAP:

Cinlerin zararından korunmak için ciddi, kararlı ve samimi inanca sahip olmak yeterlidir. Namazlardan sonra, gece yatarken, sabah kalktığınızda Felak ve Nas surelerini – anlamını bilerek – okursanız cinlerin şerrinden emin olursunuz. Dikkat etmeniz gereken tek şey; sizi Allah’tan başka hiçbir şeyin ve hiçbir kimsenin koruyamayacağı gerçeğidir. Sadece Allah’a sığının. Allah’a sığındınız mı, o sizi her şeyden koruyacaktır, bundan emin olabilirsiniz.