Hocam fetvalarınızın önemli bir bölümünü inceledim. Ve inanın okumuş olduğum önceki fetvalardan endişe ettim. Şimdi darmadağın olan düşüncelerim var. Ne yapayım, önceki okuduklarımı kafamdan tamamen sileyim mi? Ne dersiniz?

Tarih: 11 Ağustos 2009

CEVAP:

Eğer öncekilerin delillerini biliyorsanız ve size sağlam geliyorsa onlara devam edebilirsiniz. Ama bizim sitemizden okuduklarınız eğer sağlam delile dayanıyorsa onları kabul etmeniz gerekir. Çünkü sizin göreviniz doğrulara uymaktır.