Ben özel bir şirkette çalışıyorum fakat müşterilere fatura kesmiyoruz. Benim bir işçi olarak ne kadar sorumluluğum var? Ben de azap çeker miyim?

Tarih: 17 Ağustos 2009

CEVAP:

Şirkette olan biten işlerden siz değil; patronunuz sorumludur. Siz uyarınızı yaparsınız, bunu dinleyip dinlememek onun bileceği bir iştir. Sizin göreviniz yanlış gördüğünüz hususlarda uyarıda bulunmaktır. Bununla birlikte elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmalısınız.