Her rahatsızlık cinlerden midir? Psikolojik rahatsızlıklarla cin çarpmışları birbirinden nasıl ayıracağız?

Tarih: 07 Ağustos 2009

CEVAP:

Her rahatsızlık cinlerdendir diye bir şey söylemek söz konusu olamaz. Ancak cinler de insanlara rahatsızlık verebilir. Bu rahatsızlıktan kurtulmada kişinin kendine güvenmesi çok önemlidir. Okuma ve psikolojik telkinler, bazen de tıbbi tedavi yöntemleri kişinin kendine güvenmesini sağlayarak iyileşmesine sebep olur.