40 milyar kredi kartı borcum ve bir türlü kurtulamıyorum. Allah aşkı için ne yapmam gerektiğini bir söyler misiniz? Artık dayanacak gücüm kalmadı.

Tarih: 22 Ağustos 2009

CEVAP:

Bir daha faize girmeyeceğinize dair tevbe edin; geceleri ve her namazın secdesinde kendi dilinizle Allah’tan yardım isteyin. Asla boş durmayın, her gün iyice yoruluncaya kadar çalışın. Ayrıca malınız varsa satın yahut eşten dosttan borç bulup ve borcunuzu ödeyin.